جن زدگی

جن زدگی

چرا یک نفر جن زده میشه و حالت های افراد جن زده چجوریه؟؟

علائم جن زدگی

 

داستان تسخیر روح انسان و جن زدگی توسط اجنه قصه ی امروز و دیروز نیست و در طول تاریخ، تقریبا تو همه ی ادیان آسمانی و فرهنگ ها از علائم جن زدگی صحبت شده و روایات زیادی در موردشون نقل شده که جای دقت و تامل داره و تقریبا توی هر خونه یک بار بحث جن در خانه شده.

از نظر علمی حلول روح یک موجود زنده ی دیگه، به بدن انسان عملا امری محال و نشدنیه ولی با توجه به شنیده ها؛ به نظر می رسه اونچه که در دنیای واقعی رخ میده، چیزی فراتر از منطق عقل و دانش بشریه. شاید بشه گفت همانطور که تو دنیای ما،" اجنه یا از ما بهترون" موجوداتی غیر قابل باور و دور از تصور هستن، در دنیای آنها هم؛ ما انسان ها موجوداتی دور از ذهن هستیم که برای دیدن ما باید به دنیای انسان ها نفوذ کنن. با توجه به این که در اخبار و روایات برخی از رفتارهای بین انسان و جن مشترک ذکر شده، دلایلی مثل حسادت، انتقام، خشم، علاقه و حتی شرارت می تونه برای اجنه انگیزه ای باشه تا در بدن یک فرد نفوذ کنن و برای رسیدن به اهدافشون، کنترل اون فرد رو به دست بگیرن.

 

تسخیر

 

علائم جن زدگی

 

افراد جن زده معمولا چیزی از وقایع جن زدگی، به یاد نمیارن. بعد از تسخیر، از نظر ظاهری صدای فرد جن زده کمی تغییر می کنه و حالت صورتش غیر عادی میشه. بیشترین تغییر تو چشمها دیده میشه که از حالت عادی بازتر و خیره تر به نظر میاد. حالات روحی و روانی این افراد هم عجیب و غیر قابل پیش بینی میشه، به طوری که یهو بهشون حمله ی عصبی دست میده و پرخاشگری می کنن. صحبت کردن با اشیاء و فضاهای خالی، درونگرا شدن و قطع ارتباط با دیگران، خیره ماندن های طولانی مدت به یه مکان مشخص و ... از جمله کارهای عجیب و غریبیه که معمولا ازشون سر میزنه.

بی اشتهایی، انزوا، افسردگی، تند مزاجی، کاهش وزن شدید، میل به تنهایی، اشاره به دوست یا فردی خیالی، آسیب های جسمی به بدن، تشنج، بی حوصلگی، خستگی و سردرد از اختلالات رایج رفتاری و روانی افراد جن زده بیان شده که از نظر پزشکان درمان های دارویی خاصی نداره و معمولا بهترین راه علاج، خارج کردن جن از بدن انسانه.

 

علائم جن زدگی در کودکان

 

معمولا صحبت معینی درباره علائم جن زدگی در کودکان ثبت نشده اما علائم جن زدگی بطور کلی گفته میشه که افراد جن زده بدن سردی دارن و در صورتی که بدنشون رو لمس کنین، احساس سرمای شدیدی می کنین. این موضوع که اخیرا در بعضی از تحقیقات علمی هم مورد تایید قرار گرفته، به این خاطر که اجنه حامل انرژی زیادی هستن که باعث کاهش اشعه ی مادون قرمز شده و انرژی محیط و در نتیجه دما رو به میزان قابل توجهی کاهش میدن.

 

علامت اجنه

 

جن زدگی

 

در داستان ها و روایاتی که از پدر بزرگها و مادر بزرگها شنیدیم، جن ها از نظر ظاهری شبیه انسان ها هستن با این تفاوت که پاهاشون مثل بز سم داره و رنگ موهاشون بوره. مژه های اجنه از مژه های انسان بلند تره و قدرت غیب شدن و طی طریق هم دارن. شاید به همین خاطر که بعضی از رمال ها و جادوگرها برای رسیدن به اهدافشون تلاش می کنن تا با این موجودات، ارتباط برقرار کنن و از اونها برای انجام کاراشون بهره ببرن. 

در گذشته بر این باور بودن که جن ها معمولا تو جاهای تاریکی مثل گرمابه های قدیمی، پستوها، ویرانه ها، آب انبارها و ... زندگی می کنن و در صورتی که بهشون آسیبی وارد نکنین، کاری به کارتون ندارن. به همین خاطر باید قبل از ریختن آب جوش یا اب سرد بر روی زمین بسم الله بگین یا حتی پیشنهاد میشه قبل از پرت کردن هر چیزی بهتره این ذکر رو، به طور کامل بگین تا اجنه از اونجا دور بشه و آسیبی از جانب ما بهشون وارد نشه. وگرنه به این راحتیا نمیشه از آتش انتقام اونها دور بود و اجنه حتما به کسی که اذیشتون کرده، آسیب می رسونن.

ترس از اجنه یا موجودات ناشناخته اساسا ترسی طبیعی و منطقی به شمار میاد. خصوصا این که در فرهنگ ما، اجنه اغلب موجودات شرور و بدجنسی هستن که قصد آزار و اذیت انسان ها رو دارن و تو این زمینه غیر قابل پیش بینی و متفاوتن.

 

علائم حضور اجنه در خانه

 

به طور کلی تو همه ی خونه ها و مکان هایی که امکان حضور اجنه در اونها وجود داره، یه سری اتفاقات عجیب و غریبی میفته که نشانه ی حضور اونهاست.مانند:

  • شنیدن صداهای مختلف از آشپزخانه مثل بهم خوردن ظرف ها، شکسته شدن شیشه و باز و بسته شدن شدن شیر آب

  • خراب شدن مستمر و غیر عادی وسایل منزل و شکستن وسایل تزیینی و چینی

  • دستکاری شدن ناگهانی برق منزل و وسایل برقی مثل رادیو و تلویزیون ، خاموش و روشن شدن لامپ ها و...

  • منتقل شدن اشیا از جایی به جای دیگر بدون دخالت افراد منزل

  • دیدن سایه هایی که به یکباره از اتاق، حمام یا توالت خارج و یا داخل میشن

  • ایجاد سروصدا های بی دلیل سگ، گربه و سایر حیوانات خانگی و یا امتناع حیوانات از ورود به یکی از اتاق های منزل

  • تغییر ناگهانی دمای هوای اطراف به گرمی یا سردی بدون وجود منبعی خاص یا دلیل مشخص

  • دیدن حشرات موذی،گربه ها و سگ های سیاه که در منزل راه میرن و مانور میدن

البته هیچ کدوم از اینها نمی تونه دلیل قطعی برای حضور اجنه تو یه خونه یا یه مکان مشخص باشه و برای اطمینان از این موضوع احتیاج به شواهد و دلایل  مهم تری هم هست.

 

جن

 

ولی اگه واقعا دلتون می خواد به یکی از جاهای تسخیر شده ی ترسناک سر بزنین و هیجان حضور تو چنین مکان هایی رو با تمام وجود حس کنین، پیشنهاد ما فقط اتاق فرار تسخیر مجموعه ی انیگماست. اتاقی که توسط یه تیم حرفه ای و مجرب راه اندازی شده تا تمام اونچه که تو این سال ها در مورد مکان های تسخیر شده شنیدین رو از نزدیک لمس کنین.

 

اتاق فرار تسخیر

 

لوکیشن این اتاق فرار ترسناک، خونه ایه که ظاهرا توسط یه روح تسخیر شده و از دیوارهاش صداهای عجیب و غریبی شنیده میشه و شما باید به عنوان یه بازیکن تلاش کنین، تا راه نجاتی برای این روح سرگردان پیدا کنین. ماجرا از این قراره که بعد از اتفاقات عجیب و ترسناک سال 1974 و کشته شدن همه ی ساکنان این خونه به دست پدر خانواده، تا حالا کسی هیچ اثر و نشونه ای از دختر کوچکتر خانواده پیدا نکرده. همه ی کسانی هم که بعدها به این خونه نقل مکان کردن، معترف بودن که صداهای عجیب و غریبی از دیوارهای خونه شنیده میشه که همه رو می ترسونه و باعث میشه تا پا به فرار بذارن. به نظر می رسه تنها راه رهایی، نجات روح این دختر بچه ی بازیگوشه که کار سختیه و هر کسی از عهده ش برنمیاد.

البته از همون ابتدای امر، گیم مسترهای حرفه ای اتاق تسخیر توضیحات لازم رو بهتون میدن و کمکتون می کنن تا درک درستی از موقعیتی که قراره توش گرفتار بشین، داشته باشین. تو اتاق هم سرنخ های زیادی وجود داره که اگه همه با هم به دنبالش باشین، خیلی زود می تونین به نتیجه برسین. همه ی اینها در کنار هوش و درایتتون می تونه از حضور تو یه اتاق فرار وهم برانگیز و ترسناک، یه روز هیجان انگیز و لذت بخش بسازه که تا مدت ها خاطره ی خوش و دوست داشتنیش لبخند رو مهمون لبهاتون می کنه.

اتاق تسخیر مجموعه ی انیگما یه مکان مناسب برای تخلیه ی هیجان و محک زدن هوش و تواناییهاتونه، جاییه که به شما شناخت درستی از توانمندیهاتون در شرایط بحرانی میده و کمک می کنه تا یاد بگیرین از دل ماجراهای ترسناک و سخت روزگار، با تکیه بر هوش و ذکاوتتون راه فرار واقعی رو پیدا کنین و سرشار از غرور و لذت بشین. پس اگه آمادگی روبرو شدن با روح یه دختر بچه ی بازیگوش رو دارین و مطمئنین که حتی تو اون شرایط هم از عهده ی کنترل ترستون بر میاین و شرایط رو به خوبی مدیریت می کنین، این گوی و این میدان.

 

منبع: اتاق فرار انیگما

میزان محبوبیت (8)

به این مقاله امتیاز دهید

فرم ارسال نظر

لطفا فقط عدد وارد کنید

۷ شهریور ۱۴۰۰

سلام منزل پدری من هم چند سال هست به همین صورته وما گذاشتیم برای فروش ولی هردفعه یه مشکلی پیش اومده ومانع شده فروش نره ومن وخانوادم همه خسته شدیم فقط دعا کنید ارامش بهمون برگرده

رومینا ۳۰ خرداد ۱۴۰۱

سلام کسی احضار جن رو بلده که واقعی واقعی باشه؟

شیدا ۱۴ مهر ۱۴۰۱

سلام من خیلی وقته این جوری شدم یعنی جن بدن منو تسخیر کرده داخل خواب همش سیاهی می بینم تازه امروز که از خواب پاشدم دستام خونی بود تازه کنار سرا میکنم کولی خون ریخته بود روی بدن یه دفعی کبودی ایجاد میشه دلیلش چی لطفا جواب منو بدین به همتون احتیاج دارم

امین ۳۰ مهر ۱۴۰۱

سلام وعرض ادب بنده ۱۸ سالم هستش چند روز پیش با دوستم احوال پرسی میکردم یهو دوستم جیغ کشید فرار کرد بعد من از اون سوال کردم گفت چشمات کلا سیاه شده بود عین چشم سگ میشه بنده رو راهنمایی کنین ممنون

محمد ۳ آبان ۱۴۰۱

منو هرموقع میخوان ببرند تنم مور میکشه امشب خواب دیدم جلوی در خونه خوابیدم برام سوال پیش اومد کجام تا اینکه فهمیدم خوابم و بیدار شدم دیدم جلوم پر از شاخه دیگه بسم‌الله گفتم تو جای خوابم ظاهر شدم

Nima ۱۶ آبان ۱۴۰۱

این خواب در واقع یه خواب خیلی معروف هستش که تو همه چی رو عینا واقعیت میبینی نگران نباش هیچ جنی تو خونه شما نیست فقط یه خوابه نگران نباش

بهمن ۶ آبان ۱۴۰۱

سلام وقت بخیر.ایا حیوانات وجود جن رو میفهمن.سگ من یهویی خودشو زد ب پرخاشگری و به پشت سرم حمله کرد در حالی جز من هیچ چیزی نبود.

مهرشاد ۱۲ آبان ۱۴۰۱

سلام من نزدیک یک هفته هست اینجوری شدم هرشب خواب های بد میبینم و ساعت 4صبح از خواب میپرم بعد یه شب پام رو بریده بودم قشنگ حس کردم یکی پامو برید یه دختره هم هست میاد تو خوابم میگه تو باید مال منی بشی لطفا کمکم کنین اصلا شب ها نمیتونم بخوابم هروز داستان دارو با این چیزا

رسول ۱۹ آبان ۱۴۰۱

سلام من یه مدته احساس میکنم شب ها کسی از پشت پنجره منو داره نگاه میکنه سریع میرم ببینم کیه که یهو غیب میشه بخدا صدای پاشم میشنوم توخونه یهویی یه سایه ای رد میشه تو اشپزخونه یه سره صدا ضرف و شیر اب میاد حتی امشب هم اجاق گاز که روشن بود خاستم غذا گرم کنم که شعله اتش تند تند کم و زیاد میشد تورو ب قران قسمتون میدم راهنماییم کنید باید چکار کنم پیش کی برم یه مدته خیلی لاغر شدم قیافه و صورتم عوض شده عجیب شدم مطمعنم که اجنه ها اطرافمن خیلی حس بدیه چطور بفهمم دلیلش چی بوده که اجنه ها اومدن سمتم

۱۹ آبان ۱۴۰۱

سلام پسرم با پدرش رفتن اتاق قصه بگه باباش بخوابه یهو از اتاق داد زدن مامان تو بودی .گفتن یکی توپ پرت کرد تو سر پسر کوچیکه

لیلا ۲۶ آبان ۱۴۰۱

سلام.من ۲۵ساله وسواس فکری عملی شدیددرشستشودارم وهرکاری هرکاری انجام دادم خوب نشدم بهم گفتن جن زده شدی کارجن هست اینجورشدی چکارکنم ازدستش راحت بشم افسردگی گرفتم وشب وروزم شده اشک ریختن😭😭😭😭😭😭

09120030269 09120036614