برترین بازی های ترسناک جهان - قسمت دوم

ترسناک‌ترین بازی‌های جهان

 

با قسمت دوم «آشنایی با ترسناک‌ترین بازی‌های جهان» در کنار شما عزیزان هستیم. در قسمت اول بازی های ترسناک یک سری بازی را به شما معرفی کردیم و حال به ادامه بازی های ترسناک می پردازیم.

اویل

بازی The Evil Within پدر سبک وحشت

بازی The Evil Within یا شیطان درون را می‌توان یک بازی +18 دانست که نزدیک به 94 درصد از کسانی که آن را اجرا کرده‌اند، تأیید می‌کنند که The Evil Within یکی از بهترین بازی‌های ترسناک است. این بازی که نسخه نهایی آن در اواخر سال 2014 معرفی شد، در ژانر ترس-بقا است که بسیار هراس انگیز بوده و جالب است بدانید که «شینجی میکامی» کارگردان این عنوان به این بازی لقب پدر سبک وحشت را داده است.

بازی شیطانی

بازی The Evil Within در بخش روانشناختی، اثر شیطان و موارد از این دست، دارای داستان پردازی بسیار قوی و در عین حال مرموز است. اگر به دنبال یک بازی با ترکیب وحشت-معما هستید که شما را حسابی درگیر خود کرده و دیگر بعد از آن تا مدتی در فکر فرو می روید، The Evil Within را از دست ندهید.

بازی Little Nightmares که نباید توسط کودکان و نوجوانان مورد استفاده قرار گیرد

Little Nightmares نه تنها یکی از بهترین‌ها در ژانر وحشت است، بلکه یکی از عجیب‌ترین بازی‌های جهان است. اگرچه با یک بازی دو بعدی روبرو هستیم، اما باید گفت که Little Nightmares بسیار عجیب و غریب است. توصیه می‌کنیم که به هیچ وجه اجازه اجرای این بازی را به کودکان و نوجوانان ندهید. Little Nightmares دارای محیطی افسرده و روانی است.

کابوس

در این بازی حس عجیبی از ترس را شاهد هستیم که از نظر فلسفی بسیار مریض گونه است! در این بازی باید از هیولاهای عجیب و غریب فرار کنید؛ در صورتی که دست آنها به شما برسد، اتفاقات بد و عجیبی در انتظارتان خواهد بود. Little Nightmares در بسیاری از رسانه‌ها در لیست برترین بازی‌های ترسناک است که آخرین نسخه از آن در بهمن ماه سال 1399 منتشر شد.

بازی Until Dawn که نباید تنها اجرا شود

بازی Until Dawn در سبک ترس و بقا است که توسط سوپرمسیو گیمز ساخته شده و به‌وسیله سونی کامپیوتر انترتینمنت به‌طور انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر شده است. تصور کنید که با دوستان خود به دنبال یک تفریح جذاب به طبیعت می‌روید؛ اما بلاهایی شوم انتظار شما را می‌کشند. در کنار دوستان خود، ناچار به پیدا کردن راه حل‌هایی به منظور فرار از شرایط تلخ و مرگبار هستید.

until down

از هوش خود استفاده کرده تا جان خود و دوستانتان را نجات دهید! Until Dawn شما را در فضایی قرار می‌دهد که مرگ خود و دوستانتان را در دم گوشتان احساس خواهید کرد. توصیه می‌کنیم که برای اجرای این عنوان از دوستان صمیمی خود دعوت کرده تا گیم پلی را مانند یک فیلم ترسناک تماشا کنند؛ در این شرایط شما نیز حس بهتری در حین اجرای آن خواهید داشت!

بازی Outlast

تصور کنید که یک خبرنگار کار کشته هستید که از منابعی غیر معمول اخباری را دریافت می‌کنید؛ زمانی که در حال استراحت هستید، یک SMS از تیمارستانی خبر می‌دهد که در آن آزمایش‌هایی عجیب بر روی بیماران صورت می‌گیرد.  زمانی که مایلز (خبرنگار داستان) وارد بیمارستان روانی می‌شود، متوجه می‌شود که تمام کارکنان آنجا کشته شده و جنازه نگهبانان و کارکنان این تیمارستان را می‌بیند که در راهروها به طرز فجیعی کشته شده‌اند.

Outlast

زمانی که چند پلیس میخ شده به دیوار را می‌بینید که نیمه جان هستند، درمیابید که باید به سرعت کاری کرده و جان خود را نجات دهید. باقی ماجرا با بیماران روانی عجیب و شیاطین دست و پنجه نرم خواهید کرد. در این بازی نیازمند استفاده از نهایت هوش خود، به منظور فرار از وضعیت مرگبار هستید.

مجموعه اتاق فرار انیگما در این دو قسمت بازی های ترسناک جهان سعی داشت که شما را در دانلود بازی ترسناک دلخواه راهنمایی کند اما بدلیل گسترده بودن نظرات شخصی نمی توانیم به یک مقاله بسنده کنیم پس با اتاق فرار همراه باشید تا مطالب بروز در زمینه های ترس، هیجان و .... را برای شما جمع آوری کنیم.

فرم ارسال نظر

لطفا فقط عدد وارد کنید

۱۴ خرداد ۱۴۰۰

سلام میشه از این بازی ها بیشتر معرفی کنین؟بازیهایی که سیستم های متوسط هم بتونه اجراشون کنه اینا خوبن

09120030269 09120036614